Chat with us, powered by LiveChat
Kurumsal Firma Güvencesiyle Penapay Kart Alın!

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 02:00

Neden Penapay?

Neden Penapay kart kullanmalıyız?

Penapay ön ödeme sistemi her şeyden önce güvenilirdir. Yüksek teknolojik tasarımlı bir sistemdir ve kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymaz. Online alışverişlerde son zamanlarda sık rastlanan kart kopyalama sahtekarlığı gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Yapacağınız alışveriş sonrası başınız ağrımaz ve dünyanın diğer ucundan bilgileriniz kopyalanıp şüpheli alışveriş durumlarını size yaşatmaz. Ne bir kredi kart numarasına ne de fotoğraf göndermenize gerek yoktur. Bu yüzden dünyanın en çok kullanılan ve tercih edilen sanal kartlarından biridir. Penapay kart sayesinde rahatlıkla mobil oyunlara girebilir, dünyanın en büyük alışveriş sitelerinde online alışveriş yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kolaylıkla yapabilir ve çok basit işlemlerle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Harcamalarınızı kontrol altında tutabilir, ihtiyacınız ne kadar ise o miktarda kart alabilirsiniz. Penapay kart sizlere en uygun fiyatları sunar. 10 Euro’dan başlayan fiyatlarla ihtiyacınıza göre fiyat miktarını belirleyebilir ve hangi ürünü alacaksınız anında yararlanabilirsiniz. Destek hattı sayesinde kart alırken kafanız karışmaz, yanlış işlemler yapacağım diye endişe etmezsiniz. Müşteri odaklı çalışan bu sistem sayesinde sadece birkaç dakikada basit adımlarla işleminizi yaparsınız. 30 binden fazla anlaşmalı noktada kullanabileceğiniz Penapay kart sayesinde hem hızlı hem de güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde internet dolandırıcılığından uzak bir şekilde asla mağdur duruma düşmezsiniz. Sadece size özel pin kodu ile istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir alışveriş lüksü sunulur.

İstediğiniz ortamda evinizde, işyerinizde ya da bir kafede internete girerek kullanabileceğiniz bu kart sayesinde hayatınızın ne kadar kolaylaştığını göreceksiniz. Güvenlik konusunda en ufak bir şüpheye düşmeden günün istediğiniz saati bu karttan yararlanabilirsiniz. Tek kullanımlık Penapay kart sayesinde artık internet alışverişlerinde yeni bir çığır açılmıştır. Dünyanın tercih ettiği bu sanal ön ödeme kartı ile siz de tanışın.