Chat with us, powered by LiveChat
Kurumsal Firma Güvencesiyle Penapay Kart Alın!

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 02:00

Penapay Avantajları

Penapay kart ile avantajlardan yararlanın.

Kişilerin internetten yapacakları tüm alışverişlerin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan bir sanal kart olan penapay, fiziksel bir kart değildir. Bu kart sayesinde kişiler dünyanın her yerinde kendi belirledikleri kart limiti dahilinde alışveriş yapabilmektedir. Yapılan bu alışverişlerin tamamı güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Zaten penapay kart avantajlarının en büyük özelliği, kullanıcıların kesinlikle herhangi bir kişisel bilgisi ile ilgilenmeyip, sadece taraflarına iletilen pin kodu sayesinde işlem yapmaktadır.

Dolar kurunda yüklenen bakiyeleriniz tükenene kadar dilediğiniz her şey için harcama yapabilirsiniz. Ancak satın aldığınız penapay kartınızda bakiyeler bittiğinde kart otomatik olarak iptal olmaktadır. Penapay kart satış işlemleri oldukça kolay birkaç adımla gerçekleştirilebilmektedir. Satış işlemleri için ve kart hakkında ayrıntılı bilgiler almak için astroapyburada.com adresi kullanılmaktadır.

Bu adresten kolayca bakiyesini belirledikten sonra penapay satış işleminizi tamamlayabilirsiniz. Penapay kartlar bildiğimiz banka kartları gibidir ancak sadece elle tutulur bir özellikleri yoktur. Penapay card sahipleri sanal kart numaralarınsa sahiptir ve nakit para mantığı yani bankamatikler ile aynı şekilde işleyerek sadece satın alınan miktardı harcatır.